Jana

Astrologie byla královskou disciplínou v dávnověku i ve středověku a každý moudrý panovník měl svého dvorního astrologa, který mu pomáhal najít tu správnou dobu pro provedení jeho záměru. Není ale žádným tajemstvím, že i američtí prezidenti využívali a využívají služeb astrologů. V čem je astrologie tak jedinečná? Umí určit kvalitu času, známe to všichni, jsou dny dobré a dny méně dobré, kdy bychom nejraději nevyšli z domu. Moudrý člověk se umí přirozeně na tyto cykly nacítit a nedělat v tyto dny žádná závažná rozhodnutí. Čas má ale i svoji vlastní individuální kvalitu, která je pro každého z nás jiná. Jak se pozná? Kombinací našeho nativního a tranzitního horoskopu, kde je jasně vidět kdy se nám bude dařit dobře a kdy máme spíše ubrat na aktivitě. Astrologie je velmi užitečná i pro určení kvality vztahů, partnerských, rodinných, ale i obchodních, pracovních a přátelských. Pomůže nám v hladší komunikaci, když druhého
pochopíme, komunikujeme daleko lépe. Konzultace s klienty pojímám spíše jako astrokoučink, v horoskopu každého z nás jsou jasně vidět slabá a silná místa osobnosti, ale i cesta, jak těmi silnými stránkami zvládnout ta slabší. Astrologii propojuji i s výkladem tarotových karet, které jsou symbolickou řečí naší duše a pomohou nám zpřesnit vhled do kvality momentální situace.

Je možné uvidět, jak situaci vidí partner a tím předejít nedorozuměním. Dvacet let se též zabývám Bachovou květovou terapií a mohu doporučit konkrétní esenci pro harmonizaci psychického, ale i fyzického stavu člověka. Zázračně rychle působí hlavně u malých dětí, kde disharmonie netrvá dlouho a je tudíž velmi rychle napravena. Nicméně i u dospělých má své neocenitelné místo. Jsem velmi vděčná Vesmíru za tuto svoji životní cestu a těším se na vás a věřím, že společně nalezneme cestu k vyřešení všech překážek, které vám brání v žití spokojeného a láskyplného života.